Dotrzyj do swojej podświadomości, odkryj ukryte przekonania i świadomie zmień swoje zachowanie, aby zmienić swoje życie.


NA ZAWSZE

Czy chcesz wreszcie wykorzystać swój potencjał i zacząć żyć na własnych warunkach?


Obejrzyj mój krótki film i zarezerwuj BEZPŁATNĄ 15-minutową konsultację, dzięki której zaprogramujesz się na osiągnięcie własnego celu życiowego.


Bezpłatna konsultacja - 15 minut, które zmieni Twoje życie

Poczucie niemocy

Czy masz czasami poczucie, że każda próba zmiany kończy się niepowodzeniem, że lądujesz w tym samym miejscu gdzie zacząłeś? Czy, mimo Twoich największych starań, nic się nie zmienia? A nawet jak już udało Ci się dokonać zmiany i wydaje Ci się że już teraz będzie lepiej – wszystko wraca do punktu wyjścia, sprawiając że czujesz się bezsilny, niepewny, zniechęcony, a możne nawet w stanie depresyjnym?

Twoje podświadome przekonania wpływają na Twoje zachowanie

Jeżeli utożsamiasz się z takimi sytuacjami, to znaczy ze wpływają na Ciebie pewne negatywne wzorce świadomościowe, takie jak “nie jestem wystarczająco dobry”, “nie zasługuję na miłość”, “nie mam kontroli”, “nie jestem bezpieczny”, “życie mnie przytłacza”.


Gdzieś, kiedyś, w przeszłości podejmujemy decyzje, często pod wpływem otoczenia, często nieświadomie, że nasze życie ma wyglądać właśnie tak, a nie inaczej. Tworzymy pewien światopogląd i przekonanie, które później wpływa na nasze zachowanie, rzeczywistość i rezultaty. Pomimo tego, że podejmujemy działania w kierunku osiągnięcia naszego celu, szczęścia, miłości, sukcesu, w pewnym momencie zaczynamy sami siebie sabotować, np. chcemy nauczyć się nowego języka czy otworzyć biznes – nie robimy tego, chcemy poprosić o podwyżkę, zarabiać więcej – nie udaje nam się to. Nie mamy śmiałości, odwagi, ponieważ nasze przekonanie nam w tym przeszkadza. Okazuje się, że realizujemy to, w co podświadomie wierzymy.


Jeśli chodzi o związki i o negatywne przekonanie “nie zasługuję na miłość”, to nieświadomie przyciągamy do siebie osoby, które będą nam to odzwierciedlały. I wtedy w związkach pokazuje nam się to, ze ktoś nas nie rozumie, ze nie możemy się w związku wyrazić, że czujemy się ograniczeni. Podświadomie realizujemy nasz nieświadomy wzorzec mentalny: “nie zasługuję na miłość”.


Siła tych zakorzenionych w podświadomości wzorców mentalnych jest ogromna. A jeszcze większa, jeżeli sobie z nich nie zdajemy sprawy.

Zmień sposób myślenia aby osiągnąć sukces

Aby zmienić swoje postępowanie i sposób działania oraz aby osiągnąć długotrwale cele, musisz po pierwsze uświadomić sobie gdzie jesteś. Jeżeli masz nałogi, fobie, nieudane związki – zastanów się co myślisz i co czujesz na ich temat. Co sprawia że masz takie, a nie inne, efekty. Jeżeli trudno Ci to zrobić samemu, spójrz na siebie z pozycji obserwatora i zadaj sobie pytanie: “Jakie ma przekonania i co myśli osoba, która ma takie rezultaty w życiu jak ja?” Wtedy wiele stanie się dla Ciebie oczywiste. Na przykład zauważysz wzorzec: “nie zasługuję na miłość”, albo “nie jestem wystarczająco dobry”.


Zrozumiesz wtedy, że to, co myślisz, kreuje takie, a nie inne, efekty.

Hipnoterapia pomaga - stwórz swój nowy świat

Najszybsze rezultaty daje stworzenie nowego modelu świata, nowego obrazu siebie samego. Zaangażuj się w ten swój nowy obraz siebie, wyobraź sobie jak będziesz wyglądał, jak się będziesz czul. Pomyśl co możesz zacząć robić, aby spowodować określone zmiany. Bądź cierpliwy - zmiany mogą trochę potrwać, ale po jakimś czasie zauważysz ze coś się zmienia.


Chodzi o to aby, nie skupiać się na obecnej, negatywnej dla nas, rzeczywistości, a skupić się na tym, kim chcemy być, co chcemy osiągnąć, jak chcemy, aby nasze życie wyglądało. Powinniśmy zaangażować wszystkie nasze moce mentalne, takie jak wyobraźnia, intuicja, logika i pamięć do procesu budowania naszego nowego świata.


Zarezerwuj darmową konsultację z ekspertem i osiągnij swój cel życiowy 

Jeżeli jest to temat który Cię interesuje, w który chciałbyś się zaangażować aby osiągnąć z moją pomocą swój cel, zapraszam Cię na darmową, niezobowiązującą konsultację, podczas której porozmawiamy o tym jak mogę Ci pomóc. 

Czy chcesz wreszcie wykorzystać swój potencjał i zacząć żyć na własnych warunkach?

Announce

New
arrival

2019 collection

Let’s face it, no look is really complete without the right finishes. Not to the best of standards, anyway (just tellin’ it like it is, babe). Upgrading your shoe game. Platforms, stilettos, wedges, mules, boots—stretch those legs next time you head out, then rock sliders, sneakers, and flats when it’s time to chill.

Announce

New
arrival

2019 collection

Let’s face it, no look is really complete without the right finishes. Not to the best of standards, anyway (just tellin’ it like it is, babe). Upgrading your shoe game. Platforms, stilettos, wedges, mules, boots—stretch those legs next time you head out, then rock sliders, sneakers, and flats when it’s time to chill.